Budownictwo - Hertz

Materiały stalowe z huty

https://primostal.plNasza firma to dystrybutor wyrobów hutniczych z dużym doświadczeniem na rynku. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie najlepsze i powszechnie wykorzystywane produkty konstrukcyjne ze stali czy różnego rodzaju metali kolorowych - począwszy od blach, a skończywszy na rurach różnego typu. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze produkty ze stali nierdzewnej - w tym rury, druty i pręty konstrukcyjne, blachy i wiele innych (w tym wykonanych ze stali o różnych parametrach fizycznych). Jako dystrybutor wyrobów hutniczych gwarantujemy niskie ceny dla odbiorców hurtowych naszych materiałów.

https://www.kobexstal.pl/

hale stalowe cennikZakup działek w strefach przeznaczonych dla przemysłu lub przetwórstwa wymaga, aby prace przy realizacji budowy trwały krótko. Dzięki temu szybciej można rozpocząć działalność oraz skrócić czas potrzebny do montażu linii produkcyjnych. Preferowaną przez przedsiębiorców technologia wznoszenia takich obiektów są hale stalowe. Cennik prac przedstawiony przez dystrybutorów takich rozwiązań można modyfikować tak, aby obiekt spełniał wiele funkcji jednocześnie. Główną zaletą jest ergonomią, jaką cechują się hale stalowe. Cennik w tym wypadku może zawierać również usługi projektowe. Ponieważ można stworzyć obiekt o dużej rozpiętości bez słupów.

https://www.rekers.pl/produkty/elementy/klocki-oporowe/klocki-oporowe.html

betonowe bloki oporowe Plac budowy wymaga wygospodarowania dodatkowego miejsca na przechowywanie materiałów oraz kruszyw. Aby ułatwić utrzymanie ładu i porządku pomocne będą betonowe bloki oporowe. Takie elementy są łączone za pomocą wpustów oraz mają standardowe wymiary. Zaczepy metalowe pozwalają na ustawianie ich za pomocą dźwigów, a to znacznie przyspiesza tempo prac. Wykonawca może stworzyć pojedyncze składowisko lub stworzyć szereg miejsc dla różnych rodzajów kruszyw. Duża waga, jaką mają, betonowe bloki oporowe sprawia, że jest to konstrukcja stabilna i odporna na przypadkowe uszkodzenia podczas pracy maszyn budowlanych.

Firma zajmująca się produkcją m.in. ścieżek dotykowych dla niewidomych

brak zdjęciaŚcieżki dotykowe dla niewidomych, które dostępne są w bogatym asortymencie firmy Sidea, są rozwiązaniami, które tak naprawdę umożliwiają osobom z dysfunkcją wzroku na samodzielne poruszanie. Dlatego też zgodnie z obowiązującymi wymogami i wytycznymi możemy je bardzo często znaleźć w wielu obiektach użyteczności publicznej, czy też przestrzeniach półprywatnych. Poza tym ścieżki dotykowe, które dostarczane są przez firmę Sidea, dzięki wykorzystaniu specjalnie opracowanej w tym celu technologi, są rozwiązaniami, które charakteryzują się najwyższa jakością, dzięki czemu są trwałe i nieścieralne mimo ich intensywnego użytkowania.

Fachowa pomoc w instalowaniu paneli fotowoltaicznych.

brak zdjęciaPrzygotowanie elektrowni słonecznej, która zabezpieczałaby mieszkanie pod względem energetycznym również wymaga odpowiedniej znajomości zasady jej działania. Dzięki naszej firmie dużo łatwiej jest zrealizować taką inwestycję, można również dowiedzieć się dokładniej na czym polega fotowoltaika. Dofinansowanie na tego typu inwestycje pomaga klientom przygotować elektrownię bez dużych nakładów finansowych z własnego konta, dzięki naszemu wsparciu i dostarczanym panelom również można obniżyć nieco koszty. Proponujemy sprzedaż gotowych paneli i systemów przekaźników energii oraz dodatkowych urządzeń zabezpieczających które niezbędne są przy takiej instalacji. To bardzo korzystne rozwiązanie zarówno dla budynków firmowych jak i mieszkań prywatnych, stąd obecnie tak duże zainteresowanie jakim ostatnio cieszy się fotowoltaika. Dofinansowanie do systemów pomaga przygotować elektrownię, a pierwsze efekty jej działania widać już w krótkim czasie w postaci niemal zerowych opłat za energię elektryczną.

papiertech.pl

papier szaryPapier szary, pakowy, makulaturowy, malarski i wiele innych specjalnych kategorii papieru można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy dostęp do najlepszych materiałów na rynku w Polsce. Są one szeroko stosowane w różnych branżach przemysłu. W naszej ofercie można znaleźć duże ilości różnych wariantów papieru i tektury na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Papier szary czy pakowy stosowany jest w handlu, a także w firmach produkcyjnych. Jest to dobre rozwiązania, które podlega recyklingowi. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów biznesowych cieszą się także tektury warstwowe i inne podobne rozwiązania.

Producent centrali wentylacyjnych

centrale wentylacyjne producenciFirma KARINOwent specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rekuperatorów oraz systemów wentylacji mechanicznej. Naszym celem jest dostarczanie Państwu czystego i świeżego powietrza za pomocą wysokiej jakości układów wentylacji. Oczywiście wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości materiały, z których powstają oferowane przez nas centrale wentylacyjne. Producenci tacy jak KARINOwent zawsze przykładają szczególną uwagę do funkcjonalności swoich wyrobów. Oferujemy Państwu nowoczesne centrale wentylacyjne. Producenci rekuperatorów wykorzystują nowoczesne technologie, jednak to rekuperatory marki KARINOwent zdecydowanie pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Usługi konserwacji i napraw elektrycznych w Piasecznie

brak zdjęciaElektroprim to dobrze zorganizowane pogotowie elektryczne świadczące specjalistyczne usługi naprawcze czy modernizacyjne w sieciach elektroenergetycznych, praktycznie na terenie całego regionu mazowieckiego. Każdy współpracujący z tym serwisem elektryk (Piaseczno) ma niezbędne uprawnienia energetyczne, potwierdzające jego kompetencje i umiejętności, w zakresie obsługi, pomiarów czy modyfikacji sieci domowych i komercyjnych. Podłączanie płyt indukcyjnych i innych urządzeń elektrycznych, montaż gniazdek i okablowania, gdy zachodzi taka potrzeba czy wykonywanie prostych napraw domowych, to zasadnicze pozycje z katalogu usługowego tego pogotowia, przyjmującego telefoniczne zgłoszenia przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Przybliżany pod kątem swoich kompetencji i zakresu usługowego elektryk (Piaseczno) pracuje z przestrzeganiem obowiązujących reguł i standardów bezpieczeństwa, ma do dyspozycji sprawdzone narzędzia diagnostyczne i naprawcze. Montaż instalacji teletechnicznych jest następną propozycją od tych fachowców.

http://tarnopak.pl/opakowania-specjalne/

pojemniki na zużyte świetlówkiWłaściwa utylizacja odpadów niebezpiecznych, do których zaliczamy między innymi zużyte baterie, świetlówki, czy akumulatory jest bardzo istotna zarówno dla ochrony zdrowia ludzi, jak i dla środowiska. Wyrzucanie tego typu odpadów do zwykłego kosza na śmieci jest niedopuszczalne i niebezpieczne – zawarte wewnątrz toksyczne substancje mogą się wydostać, powodując skażenie otoczenia i szereg innych, groźnych następstw. Dlatego coraz częściej w różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej, czy sklepach można zauważyć pojemniki na zużyte świetlówki. Są to specjalnie wykonane pojemniki, przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych i do izolacji odpadów, znajdujących się wewnątrz. Przeważnie pojemniki na zużyte świetlówki są zrobione z impregnowanej tektury i płyt pilśniowych.

Świetne kotły do spalania w twoim mieszkaniu! Zapraszamy do nas!

kotły co wrocławKażdy kto wciąż nie wymienił starego pieca nadal może zamówić nasze solidne kotły co. Wrocław to miejsce gdzie udostępniamy bardzo wydajne piece, które dostępne są do ogrzewania każdej powierzchni. Mają one szereg zalet. Po pierwsze zużywają mało paliwa zapewniając przy tym odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu mieszkania. Ich budowa ułatwia spalanie i zapewnia jego efektywność. Piece są proste w czyszczeniu i konserwacji, zatem żaden z klientów nie będzie narzekał na obsługę. Dodatkową zaletą jest ekologiczność jaką posiadają kotły CO. Wrocław jest miejscem gdzie można zamówić takie piece w najlepszej cenie!

www.kolektory.lodz.pl

pompy ciepła łódźW nowoczesnym budownictwie jednym z elementów bardzo szczegółowo dyskutowanych jest ekologia. Chcielibyśmy, aby dom był oszczędny energetycznie i w miarę możliwości wykorzystywał naturalne, odnawialne źródła energii. W domach tego typu jednym z kluczowych elementów są pompy ciepła. Łódź i okolice łódzkiej aglomeracji to obszar, gdzie tego typu instalacje wykonuje nasza firma: CIEPLIK P.H.U. Paweł Fornalski. Opisując zagadnienie w bardzo wielkim skrócie, pompa ciepła jest urządzeniem, które wymusza przepływ ciepła (pompuje) z obszaru o niższej temperaturze do takiego, który ma wyższą temperaturę. Taka technologia, opisując zagadnienie w skrócie, powoduje wykorzystanie energii znajdującej się w powietrzu o niskiej temperaturze do ogrzewania pomieszczeń lub ogrzewania wody użytkowej. Jeśli planujesz budowę domu, warto rozważyć instalację pompy ciepła. Łódź i okolice Łodzi to obszar, na którym chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej instalacji i wykonamy niezbędne prace.

Funkcjonalne kuchnie z kafli ceramicznych

brak zdjęciaW domach jednorodzinnych, w dalszym ciągu nie rezygnuje się z kuchni i pieców, wykonywanych z kafli ceramicznych, głównie ze względów praktycznych oraz estetycznych. Kuchnie kaflowe przede wszystkim sprawdzają się przy przygotowywaniu szerokiej gamy posiłków, ponadto spełniają funkcje grzewcze, a ich elegancki wygląd, pięknie wkomponowuje się do aranżacji klasycznych. Ceramika Kornak to jeden z producentów kafli ceramicznych, z jakich zbudujemy nie tylko kuchnie węglowe, ale też obudowy kominków czy pieców wolnostojących. Kuchnie kaflowe są rozwiązaniem grzewczym i dekoratorskim na długie lata.

Doskonałe kotły z automatycznym podajnikiem

brak zdjęciaAby lepiej zadbać o temperaturę podczas zimowych dni, warto już teraz naprawić bądź całkowicie wymienić stary zużyty system grzewczy. W naszym serwisie można zamówić doskonałe kotły z podajnikiem na różnego typu paliwa. Proponujemy produkty zarówno na węgiel, gaz, drewno pellet oraz innego rodzaju paliwa. Oprócz kotłów z podajnikiem można u nas zamówić także standardowe piece, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Produkty z elektronicznym systemem pobierania paliwa doskonale sprawdzą się w domach, gdzie nie zawsze ktoś będzie mógł kontrolować stan temperatury. Odpowiednio opracowany system będzie samodzielnie dokładał odpowiedniej ilości paliwa i utrzymywał dobą temperaturę w mieszkaniu. Mamy na sprzedaż produkty przystosowane do ogrzewania zarówno dużych jak i mniejszych powierzchni. Zobacz koniecznie na nasze piece z podajnikiem i zabezpiecz się na kolejny sezon zimowy. Razem z nami kupisz piec w dobrych cenach dla mieszkania!

http://www.jadar.pl/produkty/doskonale-wnetrza.html

aranżacje wnętrz z betonem architektonicznymMinimalistyczne aranżacje wnętrz z betonem architektonicznym zyskują na popularności, takie materiały, o ponadprzeciętnej trwałości, są również elementem oferty firmy Jadar, regularnie wprowadzającej w tym obszarze nowe rozwiązania. Kolekcje płyt o motywach geometrycznych czy wzorach zaczerpniętych z natury, przeznaczone do montażu ściennego czy elewacyjnego, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących, z całego kraju. Inspirujące aranżacje wnętrz z betonem architektonicznym zapewnią nam modne urządzenie domowych pomieszczeń, mające surowy wygląd, pobudzający do kreatywności i ułatwiający odprężenie.

http://www.kopbudfirma.pl/brukarstwo

firma brukarskaKopbud to firma brukarska, gdzie od początku naszej działalności dbamy o naszą renomę wykonując zlecenia solidnie, trwale i terminowo. Oferujemy nasze usługi zarówno klientom indywidualnym, jak również przedsiębiorstw i sektora publicznego. Mamy doskonałe referencje, a nasze prace można zobaczyć w wielu miejscach publicznych. Nasza firma brukarska szczyci się tym, że nasza praca jest naszą wizytówką. Nasi fachowcy posiadają ogromne doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Dodatkowo oferujemy prace wykopaliskowe pod baseny, sadzawki, stawy i oczka wodne. Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3