Logistyka - Hertz - strona: 1

https://dworzeconline.pl/rozklad-jazdy/rozklad/warszawa-lwow?city=1&from=1&to=93665

warszawa lwówPodróżowanie po kraju jest dla niektórych koniecznością, a dla innych przyjemnością, ale zawsze wiąże się z jednym problemem, który nie ulega zmianie od wielu lat. Gdy wybierzemy się na dworzec autobusowy, wówczas szansa, że odnajdziemy aktualny rozkład jazdy, jest niewielka. Rozkłady oczywiście wiszą na przystankach, ale nigdy nie wiadomo, czy są aktualne. Celem podróży jest Warszawa? Lwów? Proszę bardzo, informacja o kierunku kursu wisi zawsze nad przystankiem, ale czy zszargany, zmęczony życiem rozkład z datą sprzed trzech lat jest aktualny, tego wiedzieć nie możemy. Takie problemy to już na szczęście przeszłość. Wirtualne dworce są rewolucją w komunikacji autokarowej, ponieważ zbierają wszystkie niezbędne dane w jednym miejscu w Internecie, a w interesie przewoźnika leży, by zamieszczone rozkłady był zawsze aktualne. Jeśli więc chcesz kupić bilet na autokar na linii Warszawa - Lwów, wówczas trzeba tylko znaleźć połączenie na stronie, zarezerwować miejsce i opłacić bilet przelewem.

http://www.alkaro.com.pl/?transport-adr

transport adrProfesjonalnie zorganizowany transport ADR jest jedną ze specjalności firmy spedycyjnej Alkaro, podejmującej się przewozu wszystkich ładunków, uznawanych na mocy obowiązującej międzynarodowej konwencji za niebezpieczne. Transport ładunków niebezpiecznych to między innymi przewozy lakierów i farb, rozpuszczalników, środków ochrony roślin czy nawozów i granulatu, prezentowany spedytor gwarantuje indywidualnie skrojoną ofertę. Polecany transport ADR wykonywany jest nowoczesną flotą pojazdów, należycie przygotowaną, w takich usługach istotną rolę odgrywają też starannie wyselekcjonowani zawodowi kierowcy.

http://www.skupautgotowka.pl/

skup samochodówPotrzebujesz jak najszybciej gotówki, a posiadasz samochód używany? Zrobisz z niego dobry użytek, jeśli skorzystasz z oferty, którą ma Ci do przedstawienia nasz skup samochodów. Wysoka jakość obsługi klienta ma dla nas bardzo istotne znaczenie, więc już podczas rozmowy telefonicznej chcemy, aby poczuli się u nas jak najlepiej. Wyjaśniamy, w jaki sposób zajmujemy się zakupem ich samochodów używanych. Nasz skup samochodów wysila się na rynku gospodarczym już od wielu lat. W tym czasie uzyskaliśmy stabilną pozycję na rynku gospodarczym. Postawiliśmy na zaufanie do wszystkich klientów. Przez to otrzymujemy od nich coraz to nowe samochody używane. Dbamy o to, aby gotówkę otrzymali jak najszybciej, co cieszy się ich wysokim zadowoleniem. Dbamy o to, aby skup samochodów rozwijał się w jeszcze większym zakresie. A to pozwala nam zapewniać naszym klientom jeszcze wyższe ceny za ich samochody używane, różnych marek. Zadzwoń, a dowiesz się, jak wiele zapłacimy za Twój samochód.

Opony przemysłowe są inne niż opony zwykłe

brak zdjęciaSpecyficzną kategorią opon używanych w wielu miejscach są tak zwane opony przemysłowe. Nazwą tą objęte są zazwyczaj opony o wielkości lub konstrukcji niespotykanej w normalnym obrocie oponiarskim. W najbardziej klasycznym wymiarze opony przemysłowe to choćby opony do samochodów ciężarowych, które używane są w absolutnej większości przypadków przez firmy, a nie do użytku prywatnego. Jednak na tym nie kończy się asortyment opon przemysłowych - są nimi także opony do wózków widłowych, do mniejszych lub większych urządzeń budowlanych lub pojazdów wykorzystywanych w przemyśle, opony rolnicze lub leśne i tym podobne. Tego rodzaju opon nie znajdziemy w normalnych sklepach z ogumieniem. Ich dostarczaniem, nierzadko na indywidualne zamówienia, zajmują się wyspecjalizowane firmy.

Sprzedaż i dystrybucja aut luksusowych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo jest renomowanym brokerem, dystrybutorem i sprzedawcą aut luksusowych. W swojej ofercie posiadamy samochody najważniejszych marek klasy premium (Mercedes, BMW, Audi, Jaguar, Ferrari, Range Rover, Land Rover, Porsche, Aston Martin, Volvo i inne). Dla naszych klientów oferujemy kompleksową usługę, w skład której wchodzi przygotowanie oferty, wyszukanie odpowiedniego auta, dostawa i rejestracja samochodu. Firma pobiera niewielką prowizję od wartości zamówionego pojazdu. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją ofertę o nowy model Mercedesa - Mercedes Benz SLR Stirling Moss. Jest to jedna z najbardziej sportowych wersji tej marki, zachowująca jednocześnie styl i komfort odpowiedni dla najwyższej klasy limuzyn. Mercedes Benz SLR Stirling Moss oferowany jest w najbardziej zaawansowanej wersji (ze wszystkimi dodatkowymi elementami wyposażenia). Szczegółowe parametry techniczne wraz z opisem wyposażenia znajdują się na stronie internetowej.

Broker Trans - usprawnia spedycję!

brak zdjęciaJesteś przewoźnikiem i interesują Cię ogłoszenia transportowe? Największą ich ilość każdego dnia znajdziesz na Broker Trans. Ta licencjonowana giełda transportowa publikuje codziennie setki ofert wolnych pojazdów oraz ładunków na terenie naszego kraju i całej Unii Europejskiej. Broker Trans to miejsce które łączy interesy firm transportowych oraz zleceniodawców transportowych. Jeżeli reprezentujesz jedną z tych grup, skorzystaj z usług Giełdy - to Ci się opłaci! Dzięki prostemu interfejsowi każdy znajdzie tu przewoźnika, który w sposób profesjonalny i terminowy zrealizuje jego zlecenie. Ogłoszenia transportowe publikowane na Broker Trans ułatwiają i przyspieszają spedycje krajowa oraz międzynarodową! Jeszcze nigdy Do tej pory, znalezienie firmy transportowej, gotowej przewieść na nasze zlecenie substancje trujące lub łatwopalne nie było takie proste! Dzięki Broker Trans można przewieźć dosłownie wszystko: zwierzęta, meble, łodzie, żywność oraz materiały niebezpieczne!

Turbosprężarka dla nich nie taka straszna

brak zdjęciaPbturbo to zdecydowanie najlepszy serwis turbosprężarek. Firma, która realizuje wysoko jakościowe usługi w zakresie naprawy turbosprężarek, ich regeneracji czy też wymiany. Wszelkich prac dokonują niezwykle wykwalifikowani firmowi specjaliści, którzy każdego dnia pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Dbają oto, aby klientom zapewnić fachową i skuteczną pomoc w każdej sytuacji. Podmiot stara się również prowadzić profesjonalne doradztwo. Wskazać swoim klientom dobre i złe strony poszczególnych rozwiązań a także zapewnić elementy, które będą im służyć przez lata. Wykonuje, więc niezwykle profesjonalne usługi, jakich nie jest w stanie zagwarantować nikt inny. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnych stawkach. Albowiem ceny oferowane przez ten serwis są najlepsze na rynku i będzie w stanie je uregulować praktycznie każdy. Stąd też Pbturbo cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Skorzystaj, więc z oferty tej firmy i Ty. Wykorzystaj najlepszy serwis turbosprężarek pod każdym względem.

Bezproblemowa i szybka przeprowadzaka

brak zdjęciaPrzeprowadzki24 to trójmiejska firma, świadcząca szeroko rozumiane usługi transportowe. Głównym zadaniem, jakie realizuje to przedsiębiorstwo, są przeprowadzki. Istotną kwestią jest na tej płaszczyźnie transport. Gdynia i okolice to region, w którego obrębie świadczone są usługi transportowe. Warto nadmienić, że firma dysponuje rozbudowaną flotą pojazdów, dzięki z oferty skorzystać mogą klienci indywidualni, jak również firmy. Dobór samochodu bagażowego dobierany jest do przewożonych rzeczy. Należy podkreślić, że przewożone towary są odpowiednio zabezpieczone, a co za tym idzie, nie ma obawy, iż ulegną one zniszczeniu lub uszkodzeniu podczas transportu. W ofercie znajduje się przewóz mebli, sprzętu AGD i innych przedmiotów. W przypadku przeprowadzek firm oferta obejmuje transport sprzętów i urządzeń biurowych, a także dokumentów. Usługi oferowane przez firmę Przeprowadzki24 to komfortowy i bezpieczny transport. Gdynia, podobnie jak pozostałe miasta wchodzące w skład Trójmiasta, to region, w którego obrębie świadczone są usługi transportowe.

Wygodny i funkcjonalny samochód dostawczy na krótki czas

brak zdjęciaHanmax to wypożyczalnia samochodów, w której ofercie znaleźć można także wynajem dostawczych. Warszawa i okolice to rejon, którego mieszkańcy chętnie korzystają z usług wspomnianej wypożyczalni. Wśród klientów spotkać można także firmy, które wypożyczają samochody dostawcze. Ogólnie wiadomo, że pojazdy o charakterze dostawczym przeznaczone są przede wszystkim do transportu towarów. Należy jednak pamiętać, że każdy samochód przeznaczony jest do przewozu innych towarów. Fakt ten w pełni respektuje wypożyczalnia Hanmax, która posiada atrakcyjną flotę samochodów dostawczych. Wynajem dostawczych Warszawa to rozwiązanie stworzone przede wszystkim z myślą o firmach, które we własnych zasobach nie posiadają tego typu pojazdów. Najczęściej są to przedsiębiorstwa, w których samochody dostawcze używane są sporadycznie lub konieczne jest skorzystanie z auta o odpowiednich parametrach technicznych. Należy podkreślić, że w ofercie firmy Hanmax znaleźć można samochody dostawcze różniące się wielkością i funkcjonalnością. Co ważniejsze, samochód można wypożyczyć na dowolny czas, nawet na kilka lub kilkanaście godzin.

TBT Cars wykona tablice czasowe

brak zdjęciaSą wśród Nas osoby, których najbliższe plany obejmują zakup nowego samochodu. Można to zrobić w kraju lub za granicą. Niemieckie auta osobowe ze względu na jakość i solidność wykonania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zanim jednak zdecydujemy się na sprowadzenie wymarzonego samochodu z zachodu, musimy wiedzieć, że każdy pojazd opuszczający Niemcy musi posiadać tablice czasowe. Tylko wtedy bez problemu będzie mógł przekroczyć granicę i dotrzeć do Polski. Oferta TBT Cars skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm zajmujących się sprowadzaniem samochodów osobowych od naszych zachodnich sąsiadów na szerszą skalę.TBT Cars oferuje swoim klientom tablice czasowe wraz z ubezpieczeniem. Firma pracuje przez okrągłe dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki temu każdy z Państwa może złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy. Tablice wykonywane są od ręki zaraz po tym jak TBT Cars otrzyma zgłoszenie wraz z dowodem wpłaty. Można jej kupić bez dokumentów i ważnego badania technicznego sprowadzanego pojazdu.

http://www.rentacar-warszawa.pl

wynajem samochodów warszawaPotrzebujesz na kilka dni czterech kółek, bo wybierasz się służbowo bądź turystycznie do stolicy i nie chcesz być skazany na transport miejski i taksówkarzy, to skontaktuj się z firmą, która świadczy wynajem samochodów. Warszawa - w dowolne miejsce aglomeracji pracownicy ArtCar dostarczą auto, które będzie Ci służyć na stołecznych ulicach. Wynajem samochodów (Warszawa, ArtCar) to korzystne ceny i samochody wielu klas. Do dyspozycji możesz mieć takie auta, jak: Opel Astra III, Chevrolet Orlando, Mazda 6, Fiat Grande Punto czy Ford Focus. Porządne samochody wyposażone w systemy poprawiające komfort i zapewniające bezpieczeństwo.

Pomoc w organizacji przeprowadzek w Warszawie

brak zdjęciaTanio, szybko i solidnie - są to największe zalety usług transportowych świadczonych przez firmę Rapid Express z Warszawy. Prezentowany usługodawca posiada nowoczesne auta przystosowane do transportu towarów. Dzięki nim można organizować szybkie i tanie przeprowadzki. Warszawa to miasto, w którym organizowanych jest wiele takich przeprowadzek. Oferta tego typu kierowana jest do klientów indywidualnych i firm. Rapid Express gwarantuje, że elementy wyposażenia domu lub biura zostaną szybko i bezpiecznie przewiezione we wskazane miejsce. Oferowane są więc szybkie, bezpieczne i tanie przeprowadzki. Warszawa jest siedzibą tej firmy.

Profesjonalna i bezpieczna autokasacja

brak zdjęciaSpółka działa na rynku od 1993 roku, zajmując się tematami okołomotoryzacyjnymi. Przez lata pracy firma stała się liderem w dystrybucji części, opału oraz prowadzi składnicę złomu. Specjalistom spółki nie jest też obca autokasacja. Ten niełatwy proces odbywa się w całości na terenie działalności firmy z zachowaniem najwyższych standardów i najnowocześniejszej technologii. Autokasacja wiąże się z recyklingiem pozostawionych części, jak i płynów napędowych, które są w pojeździe. Firma podejmuje się rozbiórki samochodów osobowych, busów oraz rolniczych. Specjaliści przystępują do pracy niezwłocznie po okazaniu niezbędnych dokumentów właściciela. Więcej informacji na www.kasacjasamochodow.pl

Skuteczna naprawa i regeneracja turbin

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo działające na polskim rynku pod nazwą PB Turbo jest firmą zajmującą się przeprowadzaniem profesjonalnych napraw turbin stosowanych w silnikach benzynowych oraz zasilanych olejem napędowym. Opisywany zakład usługowy dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Dzięki tym atutom oferowana jest fachowa regeneracja turbosprężarek wielu znanych firm. O dużym profesjonalizmie firmy świadczy fakt, że usługi są wykonywane bardzo szybko i dokładnie. Standardowa regeneracja turbosprężarek zajmuje około 24 godzin, ale zakład radzi sobie również z niestandardowymi naprawami, które zajmują około 3 dni.

Profesjonalny sklep z częściami do ciężarówek

brak zdjęciaFirma Euro Part trudni się dystrybucją nowoczesnych części TIR. W ofercie tego sklepu można znaleźć nie tylko części do pojazdów ciężarowych, ale również wiele komponentów pasujących do naczep. Asortyment tego punktu sprzedaży jest bardzo bogaty i każdy klient może znaleźć części TIR dopasowane do własnego auta lub naczepy. Sklep sprzedaje również liczne akcesoria do pojazdów ciężarowych, a także sprzęt stanowiący wyposażenie warsztatów. Wszystkie wyroby są bardzo trwałe, niezawodne i pochodzą od renomowanych producentów. Atutem tego sklepu jest sprzedaż wysyłkowa do wszystkich klientów z Polski.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2