Public Relations - Hertz - strona: 1

Etykiety termotransferowe do wszelkich zastosowań

brak zdjęciaEtykiety termotransferowe są stosowane w różnych rolach i w bardzo wielu dziedzinach gospodarki. Wykonywane są na papierze lub folii. Bardzo często wyposażone są w kody kreskowe w celu identyfikacji elektronicznej. Ich typowe zastosowania to etykiety identyfikacyjne (służące oznakowaniu urządzeń i środków trwałych w dużych firmach), samoprzylepne plomby zabezpieczające, tabliczki znamionowe i etykiety magazynowe lub logistyczne. Drukarnia Eticod oferuje etykiety termotransferowe do wszystkich zastosowań. Produkowane przez nią etykiety dostarczane są zazwyczaj w rolkach. Wykonywane są na papierze białym (w tym także na papierze termicznym), folii winylowej, folii akrylowej lub folii polipropylenowej. Etykiety te mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i w razie potrzeby zabezpieczane dodatkowo przed czynnikami środowiskowymi, takimi jak wilgoć lub promieniowanie UV. Firma Eticod wykonuje etykiety termotransferowe w rozmiarach dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

ścianki pop-up

Ekpozycja na ściance pop-upZadaniem działów marketingu poszczególnych firm, jest takie zaprezentowanie oferty przedsiębiorstwa, by sprawić, że jego sprzedaż wzrośnie. W czasach gospodarki rynkowej charakteryzującej się ogromną konkurencją nie jest to zadanie łatwe. Nie jest też jednak niemożliwe. Dzięki zaangażowaniu i tysiącom pomysłów naszych projektantów możemy przedstawić państwu wiele opcji dobrej reklamy. Jedną z nich są na przykład ścianki pop-up, które sprawdzają się np. podczas udziału w imprezach masowych. Naszym priorytetem jest to, by państwa produkt wyróżniał się na tle innych dostępnych na rynku. Dlatego w przypadku uczestnictwa w targach lub innych wydarzeniach, gdzie przewija się wielu potencjalnych klientów i kontrahentów warto zainwestować w dobrze widoczną reklamę. Zapewnią ją państwu ścianki pop-up i inne produkty oferowane przez naszą firmę takie jak np.: lady wystawiennicze, ścianki roll-up"y, trybunki stojaki i wiele innych.

http://www.cranberry.com.pl/kubki_z_nadrukiem.php

kubki z nadrukiemCranberry Design jest firmą, która, która do każdego swojego zlecenia podchodzi z ogromnym zapałem i pasją. To agencja reklamowa, której głównym obszarem działalności jest identyfikacja wizualna, strony WWW i reklama internetowa, kalendarze, gadżety reklamowe i wiele więcej usług, które wykonywane są przez tę agencję reklamową. Polecamy gadżety reklamowe wśród, których znajdziemy kubki z nadrukiem, odzież reklamowa, zegary, antystresy, hello kitty, parasole, akcesoria do samochodu, długopisy, smycze reklamowe i wiele więcej gadżetów reklamowych, które są ciekawie wykonane. Kubki z nadrukiem i reszta oferty agencji reklamowej Cranberry Design znajduje się, na stronie internetowej.

Nowoczesne wizytówki firmowe online

brak zdjęciaFirmowa Wizytówka to nazwa agencji reklamowej, która posiada 10 lat doświadczenia w przygotowywaniu różnych materiałów reklamowych. Bardzo ważnymi punktami oferty tego usługodawcy są nowoczesne strony internetowe. Katowice są dużym miastem stanowiącym siedzibę wielu przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć w sieci. Specjaliści pracujący w opisywanej firmie oferują również projektowanie sklepów internetowych oraz polepszanie pozycji witryn w wynikach wyszukiwania Google. Doświadczeni graficy zadbają o najwyższą jakość oprawy posiadanej przez strony internetowe. Katowice są jedną z miejscowości, w której działa ta firma.

Najlepsze kampanie reklamowe z użyciem maili

brak zdjęciaJeśli masz firmę, z pewnością non stop myślisz o jej reklamie. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ od tego zależy bardzo wiele. Obecnie, jeśli chodzi o reklamę na rynku, mamy naprawdę wielkie możliwości. Jedną z nich jest wysyłka maili do zainteresowanych ofertą klientów. Wszystkich, których interesuje taka kampania reklamowa, mogą liczyć na naszą firmę. Gwarantujemy, że nasza baza danych osobowych jest nie tylko wielka, ale także aktualna. Dodatkowo ta baza danych osobowych jest podzielona na różne branże, a więc twoja oferta trafia tylko i wyłącznie do klientów, którzy będą ją w jakiś sposób zainteresowani.

Identyfikacja wizualna przedsiębiorstw

brak zdjęciaFirma Elementone zajmuje się świadczeniem usług oraz przygotowywaniem projektów graficznych, których głównym zadaniem jest identyfikacja wizualna firmy. Dodatkowo w ofercie można znaleźć wiele rodzajów elementów graficznych i usług związanych z projektowaniem magazynów i innych czasopism. Pracownicy zatrudnieni w opisywanym przedsiębiorstwie posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe. Dzięki niemu oferowana jest profesjonalna identyfikacja wizualna firmy. Dużą zaletą tego przedsiębiorstwa jest fakt, że realizuje ono usługi w sposób dokładny i jednocześnie bardzo szybki, dzięki czemu klienci nie muszą długo czekać.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1