Specjalizacja - Hertz - strona: 10

Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

brak zdjęciaFirma działająca pod nazwą Duon jest przedsiębiorstwem trudniącym się dostarczaniem energii elektrycznej dla swoich klientów. Jest to również sprzedawca gazu, który obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Jest to bardzo doświadczona firma, która może pochwalić się dużą znajomością branży. Dużym atutem jest fakt, że prezentowany sprzedawca gazu i prądu posiada w swojej ofercie wiele ciekawych promocji obejmujących obniżki cen dla nowych klientów oraz darmowe korzystanie z mediów w wieczory i weekendy. Bardzo dużą zaletą prezentowanego przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa klientów.

recykling odpadów

Przedsiębiorstwo Destylacje zajmuje się recyklingiem odpadów z produkcji przemysłowej.Firma Destylacje zajmuje się utylizacją odpadów z produkcji przemysłowej. Recykling odpadów wykonywany jest z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Przepracowane oleje, lakiery i inne substancje odbierane są od klientów i poddawane specjalnym procesom chemicznym. Recykling odpadów umożliwia odzyskiwanie materiałów, które nadają się do ponownego wykorzystania. Firma działa w trosce o środowisko naturalne i przyczynia się do ochrony przyrody w kraju. Oferowane są bardzo atrakcyjne formy współpracy, a substancje odbierane są z zakładów przemysłowych przez specjalnie wyposażone ekipy. Firma posiada nowoczesne urządzenia do utylizacji trujących substancji.

Oryginalne imprezy integracyjne dla firm

brak zdjęciaBar Bus to nazwa przedsiębiorstwa, które zajmuje się organizacją ciekawych i oryginalnych zabaw, takich jak firmowe imprezy integracyjne. Warszawa to miasto, w którym świadczone są usługi tego typu. Pojazd jest wyposażony w sprzęt muzyczny, oświetlenie, nagłośnienie i wiele innych elementów wyposażenia. Autobus jest klimatyzowany oraz posiada przyciemniane szyby. Oferowane są również liczne atrakcje dodatkowe, dzięki którym można organizować bardzo oryginalne i ciekawe imprezy integracyjne. Warszawa jest siedzibą firmy, ale oferta jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z całej Polski.

Matgraf zajmuje się produkcją kalendarzy promocyjnych.

brak zdjęciaFirma Matgraf oferuje kalendarze reklamowe, produkowane na zamówienie przedsiębiorstw. Oferowane są kalendarze spiralowane, ścienne, biurkowe oraz trójdzielne w wielu rozmiarach i stylach. Firma posiada nowocześnie wyposażony park maszynowy, w którym powstają produkty bardzo wysokiej jakości. Kalendarze spiralowane mają nie tylko pomagać w zarządzaniu czasem, ale być także atrakcyjnym gadżetem reklamowym, pomagającym w działaniach promocyjnych. Firma posiada bardzo dobrze zorganizowaną platformę zamówień. Zatrudniona w przedsiębiorstwie obsługa klienta służy wszelką pomocą w dziedzinie składania zamówień.

Nowoczesne, ślubne sesje zdjęciowe.

brak zdjęciaDariusz Rok Photography to firma oferująca nowoczesne usługi wchodzące w skład oferty jaką jest fotografia ślubna. Śląsk jest bardzo zainteresowany takimi usługami. Obejmują one robienie zdjęć w czasie przygotowań do ślubu, podczas ceremonii w kościele lub urzędzie oraz w czasie zabawy weselnej. Dodatkowo wykonywane są zdjęcia plenerowe stanowiące wspaniałą pamiątkę z tego ważnego wydarzenia. Oznacza to, że oferowana jest bardzo profesjonalna fotografia ślubna. Śląsk jest jednym z ważniejszych obszarów działalności tego fotografa, który dodatkowo wykonuje zdjęcia rodzinne, dziecięce, zwierzęce i wiele innych.

Nowoczesny serwis komputerów przenośnych

brak zdjęciaTPL to firma zatrudniająca specjalistów zajmujących się naprawą komputerów przenośnych i stacjonarnych. Firma prowadzi bardzo profesjonalny serwis komputerów. Warszawa jest skomputeryzowana i w związku z tym usługi serwisowe są w niej bardzo potrzebne. Opisywana firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi wykrywającymi nawet bardzo skomplikowane oraz dobrze ukryte usterki w krótkim czasie. Warto dodać o możliwości wysłania komputerów z różnych zakątków Polski, jaką oferuje opisywany serwis komputerów. Warszawa jest miastem, w którym znajdują się dwa punkty naprawcze prowadzone przez tą firmę.

kurs projektowania wnętrz

Kurs projektowania wnętrz dla CiebieInteresujesz się wystrojem wnętrz i szukasz sposobu, by poszerzyć swoją wiedzą i umiejętności w tym temacie? Proponujemy Ci prowadzony przez nas kurs projektowania wnętrz. Praktyczne i teoretyczne zajęcia z doświadczonymi specjalistami pozwolą Ci na zdobycie cennej wiedzy. Już teraz zapisz się na nasz kurs projektowania wnętrz i poznaj wszystkie możliwości, jakie Ci dajemy. Bez problemu będziesz mógł podjąć pracę w wielu firmach z tej branży. Bądź prawdziwym profesjonalistą i oryginalnymi pomysłami zachwycaj każdego! Poznaj wszystkie szczegóły na ten temat kursu na stronie www.artelier.edu.pl

Stal kwasoodporna - dennice, wywijki

brak zdjęciaStal kwasoodporna to materiał, z którego wykonywane są części do budowy wielu instalacji, czy urządzeń. Jeśli szukasz miejsca, które zapewni Ci kompleksowe rozwiązania - odwiedź nasz sklep internetowy. Kolana, trójniki, dennice, wywijki, kołnierze, zawory oraz wiele innych akcesoriów, które znajdziesz w jego asortymencie to pewność świetnej jakości produktów w niskich cenach! Szeroki wybór rozmiarów pozwoli Ci na znalezienie idealnego rozwiązania, dopasowanego do Twoich potrzeb. Armaturę, wykonana z materiału, jakim jest stal kwasoodporna zamów. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą dobrać idealny towar.

Sprzedaż, montaż i wymiana okien oraz drzwi

brak zdjęciaFirma Proal działa na rynku od 1999 roku i posiada w swojej ofercie ważne elementy wyposażenia domów i innych budynków, takie jak drzwi, parapety oraz okna. Lublin to miasto, na terenie którego wiele gospodarstw domowych oraz innych budynków wymaga wymiany takiego sprzętu. Specjaliści zatrudnieni w opisywanym przedsiębiorstwie trudnią się nie tylko sprzedażą, ale również montażem, naprawą i wymianą elementów takich jak wspomniane wyżej parapety, drzwi i okna. Lublin jest miastem stanowiącym główny obszar działalności tego przedsiębiorstwa, ale obsługiwani są również klienci z okolic tego miasta.

http://detektyw.krakow.pl/uslugi-detektywistyczne/ - http://detektyw.krakow.pl/category/uslugi-detektywistyczne/

www.detektyw.krakow.plUsługi detektywistyczne w dzisiejszych czasach są niezwykle cenione wśród społeczeństwa. Wielu z nas wybiera się do detektywa i powierza mu swoje tajemnice. Biuro Licencjonowanych Detektywów RO-MAN już od 22 lat pomaga ludziom w odnalezieniu zagubionych bliskich, przyłapaniu na zdradzie, czy doszukiwaniu się niezbędnych informacji. Nasze doświadczenie i zaciekłość tworzy genialną kombinację! Gwarantujemy anonimowość i doprowadzenie sprawy do końca! A to wszystko za niewielką cenę ustalaną indywidualnie z każdym klientem. Postaw na rzetelne i dokładne usługi detektywistyczne, a na pewno się nie zawiedziesz!

Dystrybucja, montaż i serwis bram garażowych

brak zdjęciaFirma Bramwit jest przedsiębiorstwem, które posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji i montażu elementów wyposażenia takich jak bramy garażowe. Warszawa jest miastem, w którym takie bramy cieszą się dużą popularnością. W ofercie można również znaleźć wiele rodzajów bram przemysłowych, szlabanów oraz napędów i systemów automatyki do bram. Wszystkie dostępne produkty są trwałe i zapewniają bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Opisywane przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy profesjonalnie montują oraz serwisują bramy garażowe. Warszawa to główny obszar pracy tej firmy.

Skup i sprzedaż urządzeń elektronicznych

brak zdjęciaFirma Append-Bis jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się sprzedażą sprzętu elektronicznego. Oprócz tego prezentowana firma prowadzi profesjonalny skup tabletów. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób posiada urządzenia elektroniczne przeznaczone na sprzedaż. Firma skupuje również laptopy, aparaty fotograficzne i wiele innych urządzeń. Warto zaznaczyć, że firma istnieje od 2000 roku, więc posiada wieloletnie doświadczenie branżowe. Warto też wspomnieć o bardzo atrakcyjnych stawkach za kupowany sprzęt, jakie są oferowane przez opisywany skup tabletów. Warszawa to miasto, w którym znajduje się siedziba opisywanej firmy.

Sprzedaż gustownych i solidnych foteli biurowych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Akccept to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości wyposażenia biur i innych wnętrz o podobnym charakterze. W ofercie opisywanego sklepu można znaleźć między innymi fotele biurowe. Warszawa to miasto, na terenie którego popyt na takie umeblowanie jest bardzo duży. Warto dodać, że asortyment tego przedsiębiorstwa jest bardzo bogaty i można w nim znaleźć wiele innych rodzajów mebli charakteryzujących się atrakcyjnym wyglądem, komfortem i solidnością. Oczywiście oferowane są wyłącznie najlepsze możliwe meble i fotele biurowe. Warszawa jest jednym z głównych rynków zbytu tego dystrybutora.

wypożyczalnia samochodów gdańsk

Wypożyczanie samochodów w całej PolscePrzedsiębiorstwo Happy Rent jest firmą, która istnieje na rynku od 1999 roku. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w działalności prowadzonej jako wypożyczalnia samochodów. Gdańsk jest miastem, w którym można znaleźć wielu klientów zainteresowanych pożyczeniem własnego pojazdu. W ofercie prezentowanej firmy można znaleźć sprawne technicznie pojazdy, które są bardzo komfortowe i bezpieczne. Z oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, ale również przedsiębiorstwa, które mogą wynajmować pojazdy na krótko lub na długo. Jest to więc bardzo profesjonalna wypożyczalnia samochodów. Gdańsk jest jednym z ważniejszych obszarów jej działalności.

Profesjonany transport w autach chłodniczych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo działające na polskim rynku pod nazwą Haas-Line zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną swoich klientów. Prezentowana firma posiada na swoim wyposażeniu samochody chłodnie, dzięki którym możliwe jest przewożenie żywności oraz wielu innych produktów wymagających niskiej temperatury. Warto dodać, że opisywane przedsiębiorstwo oferuje również usługi magazynowania towarów i wynajmu samochodów dostawczych. Należy również zaznaczyć, że wszystkie samochody chłodnie są sprawne technicznie i prowadzone przez doświadczonych pracowników. Dzięki temu usługi transportowe są świadczone bardzo profesjonalnie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13