Sprzęt - Hertz

http://www.emtor.pl/pl/nowe-produkty/wozki-widlowe/spalinowe-wozki-widlowe.html

wózki widłowe spalinoweWózki widłowe spalinowe, rewelacyjnie sprawdzające się w pracach magazynowych i przeładunkowych, kupimy z dogodnymi sposobami finansowania, w firmie Emtor, będącej jednym z największych dystrybutorów takich pojazdów. W ofercie tego sprzedawcy nie brakuje również wózków z napędem elektrycznym, polecanych do pracy, w zamkniętych obiektach, gdzie szczególnie istotne jest uzyskanie niskiego poziomu emisji spalin. Proponowane wózki widłowe spalinowe możemy też wynająć na indywidualnie wynegocjowanych warunkach. W różnego rodzaju pracach magazynowych, konieczne jest też posiadanie wózków, których funkcjonalność obejmuje kompletację zamówień. W katalogu prezentowanego serwisu nie brakuje takich nowoczesnych pojazdów, ekonomicznych i wydajnych, w codziennej pracy, komfortowych dla operatorów. Opisywana firma pełni jednocześnie rolę profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zapewniając usunięcie dowolnych usterek, w ciągu dwóch dni roboczych.

Odpowiednio dbaj o maszynę do lodów

brak zdjęciaWszelkie działania związane z produkcją żywności podlegają szczegółowej kontroli ze strony odpowiednich służb. Dbają one o to, by nie dopuścić do żadnej sytuacji, w której doszłoby do zanieczyszczenia produktów żywnościowych. Świetnym przykładem może być maszyna do lodów. Jest to urządzenie, które jest intensywnie wykorzystywane w różnych punktach z żywnością. Poszczególni pracownicy muszą dbać o czystość wszystkich elementów maszyny. Nie może dojść do sytuacji, gdzie na bazie zabrudzeń mogłyby rozwijać się różnego rodzaju bakterie. Maszyna do lodów, która jest zadbana, odwdzięcza się znakomitą pracą.

http://kotly-dragon.pl/kotly-grzewcze/kotly-uniwersalne/

piece c.o. uniwersalnePiece c.o. uniwersalne są wyśmienitym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, którzy nie mają dostępu do jednego gatunku paliwa do ogrzewania. Tego typu rozwiązanie grzewcze znajduje zastosowanie w szklarniach, punktach wulkanizacyjnych, szkołach, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość opalania wieloma formami paliwa lub też występują trudności z zaopatrzeniem w jedno z nich. W uniwersalnych piecach c.o. można palić ekogroszkiem, węglem, pelletem, miałem węglowym, węglem brunatnym, węglem kamiennym, drewnem, trocinami. Najwyższej jakości piece c.o. uniwersalne dedykuje klientom firma Kotły Grzewcze DRAGON z Pleszewa. Ich zaawansowana technologicznie konstrukcja, możliwość pracy w systemie pompowym i grawitacyjnym, umożliwia osiągnięcie pełnej wydajności niezależnie od stosowanego paliwa. Automatyzacja procesu spalania do maksimum ogranicza konieczność obsługi pieca przez jego posiadacza.

http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

windy bez maszynowniWśród kilkudziesięciu typów wind dostarczanych przez przedsiębiorstwo Raczkowski, można znaleźć między innymi windy elektryczne. One także dzielą się na kilka kategorii, a jedną z nich są windy bez maszynowni. Klasyczne dźwigi osobowe były zazwyczaj obsługiwane właśnie przez maszynownię, a więc specjalne pomieszczenie, gdzie znajdowały się sterowniki, jak też układy odpowiadające za poruszanie się windy. Elektryczne platformy oferowane przez zakład Raczkowski to windy bez maszynowni, co jest dobrym rozwiązaniem dla budynków publicznych i mieszkalnych, w którym panuje średnie lub duże natężenie ruchu, gdyż w ten sposób zyskuje się cenną przestrzeń, którą można wykorzystać na inne sposoby. Działają one przy wykorzystaniu napędu bezpośredniego, a więc takiego, który nie ma zamontowanych reduktorów. Ich udźwig może być różny, w zależności od modelu i wynosić od sześciuset kilogramów do nawet tysiąca sześćset. Wyróżniają się one także duża prędkością poruszania się, wynoszącą blisko 2 metry na sekundę.

Nowoczesne urządzenia i instalacje chłodnie

http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/komory-chlodnicze/Przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu, instalacji, produkcji i serwisie różnego rodzaju urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment produktów z tej branży, m.in. komory chłodnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze, mroźnie składowe, chłodnie przemysłowe i inne. W przypadku zaawansowanych produktów (takich jak komory chłodnicze czy mroźnie składowe) firma udostępnia swoim klientom możliwość skorzystania z dodatkowych usług serwisowych. Usługi te realizowane są w ramach gwarancji, którą objęte są produkty naszej firmy. Naprawa i serwis sprzętu i urządzeń chłodniczych świadczone są przez specjalistów z naszej firmy, którzy od wielu lat specjalizują się w serwisie tego typu urządzeń. Serwis i naprawa drobnych usterek wykonywana jest w ciągu 24 godzin od zamówienia tej usługi. Szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwo. Dla klientów zamieszczony został dodatkowy formularz kontaktowy.

www.kociołcenowy.pl

kotły coW sklepach zajmujących się sprzedażą urządzeń grzewczych dla domów jednorodzinnych nieustannie pojawiają się nowe produkty. To sytuacja bardzo komfortowa dla potencjalnych kupujących, którzy nie mają większego problemu z odszukaniem rozwiązania idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Proponowane kotły co różnią się pomiędzy sobą pod względem parametrów technicznych. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest dopasowanie do konkretnej nieruchomości takiego kotła, który pozwoli na bezproblemowe zaspokojenie potrzeb na energię cieplną. Dostępne w sprzedaży kotły co są wykonane z materiałów najwyższej klasy. Dodatkowo można o nich powiedzieć, że cechują się niezawodnością działania i wytrzymałością na uszkodzenia. Ich poszczególne elementy konstrukcyjne zostały dopracowane z należytą starannością. Prezentowane kotły można kupić w rozsądnych cenach. Oprócz tego w wielu przypadkach są one wyposażone w podajniki. Dzięki takiemu automatycznemu mechanizmowi korzystanie z nich jest wygodniejsze.

Kotły na pelet i inne

brak zdjęciaInteteresuje Cię zakup odpowiedniego kotła do domku jednorodzinnego bądź innego budynku? Wysokie wsparcie zapewnia firma Moderator wysilająca się w naszym kraju już od dłuższego czasu. W asortymencie pojawiają się najnowsze kotły na pelet, których użytkowanie okazuje się dla naszych klientów bardzo proste. Wszystkie kotły zostały przez nas dobrze opisane, więc klienci mogą ocenić, którzy z nich spełnia ich wszystkie potrzeby i oczekiwania. W naszej firmie Moderator pojawiają się jeszcze konsultanci, którzy chętnie udzielą pomocy i wskażą nam odpowiednie kotły na pelet. Są w stanie przedstawić ich największe zalety, jak i wielu innych kotłów, które posiadają ciekawe możliwości użytkowania. Zachęcamy więc, aby poznać najnowsze propozycje kotłów.

Walce drogowe oraz ich wynajmowanie

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo budowlane Cramo specjalizuje się w udostępnianiu i sprzedaży dużych i mniejszych maszyn budowlanych - firma w swojej ofercie posiada między innymi walce drogowe. Wynajem tego rodzaju pojazdów najczęściej dokonywany jest przez firmy wykonujące prace drogowe, gdyż prywatnym osobom na ogół nie są potrzebne walce drogowe. Wynajem takich maszyn obarczony jest dużym ryzykiem, dlatego każdy podmiot, który chce tego dokonać, musi podpisać umowę, która zakłada odpowiedzialność w przypadku uszkodzenia walca. Są one największymi i najcięższymi maszynami dostępnymi w ofercie spółki budowlanej Cramo. Ich masa przekracza kilka ton, dlatego do ich przewozu konieczne są duże lawety, które posiada Cramo. Są dowożone na miejsce wyznaczone w podpisanej umowie.

Jaką funkcję odgrywają zimowe opony?

brak zdjęciaOpony odgrywają znaczącą funkcję w zakresie użytkowania samochodu, przede wszystkim na płaszczyźnie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. W okresie zimowy każdy pojazd powinien posiadać car tire snow socks, czyli opony zimowe, odznaczające się optymalną przyczepnością do śliskiej nawierzchni. Opony zimowe w istotny sposób zabezpieczają koła, zwiększając jednocześnie ich przyczepność. Car tire snow socks, które znaleźć można w ofercie firmy AUTO SOCK, odznaczają się wysoką jakością i doskonale sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. Są to rozwiązania produkowane z najwyższej jakości materiałów, dostosowane do parametrów technicznych pojazdu.

Nowoczesne ogrzewanie podłogowe

brak zdjęciaCzy wiesz, że istniej rozwiązanie, które pozwoli Ci kompleksowo ogrzać dom a jednocześnie zaoszczędzić nawet do dwudziestu procent zużywanej energii? Jest nim ogrzewanie podłogowe. Śląsk coraz częściej decyduje się na korzystanie z tej metody. Nic dziwnego, metoda ta jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla osób chcących żyć w ekologicznym domu, ale przede wszystkim zapewnia równomierny rozkład temperatury, dzięki czemu odczuwamy przyjemne ciepło w każdym miejscu domu. Firma Sol-Sys oferuje swoim klientom bezawaryjne, trwałe i nowoczesne ogrzewanie podłogowe. Śląsk przekonał się już o tym, że warto skorzystać z tak dobrej oferty.

Sprzedaż silników elektrycznych do łodzi

http://kmbc.pl/silniki_elektryczne.htmlFirma nosząca nazwę Sonar jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego. W ofercie opisywanego dystrybutora można znaleźć silniki elektryczne do łodzi, akumulatory oraz ładowarki do akumulatorów. Jest to sprzęt charakteryzujący się bardzo wysoką jakością, dużą wydajnością oraz trwałością. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że sprzęt tego typu działa niezawodnie przez wiele długich lat. Warto wspomnieć o szybkiej realizacji zamówień, dzięki której silniki elektryczne do łodzi oraz inne produkty docierają do swoich odbiorców w bardzo krótkim czasie.

Produkcja wentylatorów przemysłowych

wentylatory promienioweFawent to nazwa przedsiębiorstwa, które zajmuje się produkcją wysokiej jakości wentylatorów przemysłowych. Opisywany producent działa na rynku już od 1951 roku, więc posiada ogromne doświadczenie branżowe i wiedzę, dzięki której produkowane są najlepsze możliwe wentylatory promieniowe, które są w stanie pracować w nawet bardzo ciężkich oraz niebezpiecznych warunkach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, a dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym wytwarzane są wyłącznie bardzo trwałe wentylatory promieniowe i inne urządzenia wentylacyjne o charakterze przemysłowym.

olej napędowy

Sprzedaż oleju napędowego oraz opałowegoMKA Skorupa to nazwa firmy, która od 1990 roku zajmuje się prowadzeniem działalności handlowej w branży paliwowej. Oferta tego przedsiębiorstwa obejmuje detaliczną i hurtową sprzedaż paliw płynnych takich jak olej napędowy. Oprócz tego w ofercie można znaleźć bardzo kaloryczny i tani olej opałowy. Bardzo ważną usługą jest transport płynnych wyrobów rafineryjnych. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami, dzięki którym olej napędowy oraz inne oferowane produkty płynne są transportowane na terenie całej Polski. Opisywane przedsiębiorstwo trudni się również dystrybucją trwałych zbiorników polietylenowych.

Sprzedaż nowoczesnych i sprawnych pomp ciepła

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Ekoryniec to firma, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń odpowiadających za wspomaganie procesu ogrzewania, takich jak na przykład pompa ciepła. W ofercie znajdują się wyłącznie solidne pompy, które są trwałe, działają bardzo wydajnie i wpływają pozytywnie na oszczędzanie energii, a co za tym idzie, na ochronę środowiska. Warto dodać, że w sprzedaży znajdują się nie tylko urządzenia takie jak pompa ciepła, ale również odkurzacze centralne, rekuperatory, sprzęt grzewczy, wodny oraz urządzenia służące do oczyszczania ścieków. Warto zaznaczyć, że na oferowany sprzęt udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Tomet oferuje sprężarki śrubowe i tłokowe

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Tomet jest producentem narzędzi pneumatycznych, takich jak: wiertarki, wkrętarki i grzechotki pneumatyczne. Ponadto w firmie produkowane są sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe oraz kompresory różnego typu. Firma zapewnia kompleksową obsługę zakładów i przedsiębiorców w dziedzinie instalacji, eksploatacji i naprawy urządzeń. Istnieje także możliwość dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb klienta. Sprężarki tłokowe dostępne są w różnych rozmiarach i mocach sprężania powietrza, dlatego klienci na pewno znajdą odpowiednie do swoich potrzeb urządzenie w ofercie firmowej.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1