Sprzęt - Hertz

http://www.energos-pro.pl/oferta/filtracja-procesowa/filtry-swiecowe

filtr świecowyW ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźc wysokiej jakości systemy filtracyjne oraz ich elementy montażowe tj. przede wszystkim różne rodzaje filtrów (takie jak filtr świecowy i wiele innych). Są to rozwiązania stosowane w różnego rodzaju oczyszczalniach ścieków oraz przedsiębiorstwach przemysłowych. Bardzo dużym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszy się filtr świecowy, który jest bardzo efektywny w oczyszczaniu dużych ilości stężeń lotnych związków organicznych. W ofercie posiadamy także bardziej zaawansowane systemy do korekcji chemicznej wody - np. nowoczesne stacje do odwróconej osmozy.

Grawerki na bazie laseru

brak zdjęciaGrawerka laserowa CO2 to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń laserowych w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy kilka wariantów maszyn pochodzących od renomowanego producenta. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych cieszy się ploterowa grawerka laserowa CO2 przystosowana do pracy z materiałami o różnej powierzchni. Tego rodzaju grawerki skutecznie nanoszą wzory i napisy na materiały metalowe czy plastikowe, a także na różnego rodzaju tkaniny. Zapewniamy wsparcie techniczne dla nabywców naszych grawerek. Lista dostępnych wersji grawerki CO2 znajduje się na stronie naszej firmy.

waterjet katowice

Nowa maszyna do WaterjetNasza firma realizuje usługi profesjonalnego cięcia wodą przy użyciu technologii Waterjet. Katowice to jeden z głównych rynków dla naszej firmy. Jesteśmy tu w stanie realizować cięcie wodą różnego rodzaju materiałów na zlecenie klientów biznesowych z różnych branż. Dokonujemy obróbki różnych rodzajów materiałów - w tym m.in. drewna, metali, stali czy szkła. Do każdego rodzaju surowców dostosowana jest nasza maszyna Waterjet. Katowice są dla nas bardzo chłonnym rynkiem, ale zachęcamy także klientów z innych regionów do skorzystania z naszej oferty. Na naszej stronie internetowej znajduje się lista oferowanych usług.

Silosy do węzłów betoniarskich

http://www.metal-chem.com/oferta/silosy-cementu-sc-65/W ofercie naszego zakładu można znaleźć wysokiej jakości urządzenia i konstrukcje dla branży budowlanej. Są to przede wszystkim maszyny i elementy linii produkcyjnych do kostki brukowej czy też profesjonalne elementy węzłów betoniarskich. W tej drugiej kategorii na uwagę zasługują nasze zaawansowane, profesjonalnie wykonane przenośniki i podajniki, zbiorniki na kruszywa czy różnych rozmiarów silosy. Producent oferuje instalacje do węzłów betoniarskich najwyższej jakości, bardzo trwałe i bezpieczne dla użytkowników. Wszystkie nasze produkty maja niezbędne atesty i są przystosowane do intensywnej eksploatacji. W niektórych sytuacjach jesteśmy w stanie dostosować parametry instalacji do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców - np. zamówienia na różnej pojemności zbiorniki czy silosy. Producent oferuje także szeroki wybór innych urządzeń dla przemysłu i budownictwa - w tym m.in. maszyny do recyklingu, urządzenia do cegły klinkierowej czy solidne grzejniki rezystancyjne z różnych materiałów.

https://sklep.agro-plus.com.pl/zestaw-naprawczy-pompki-sprzegla.html

zestaw naprawczy pompy sprzęgłaAgro-Plus jest sklepem internetowym, którego działalność, a tym samym oferta handlowa związana jest z oryginalnymi częściami zamiennymi do maszyn rolniczych. W prezentowanym miejscu mamy do czynienia m.in. z takimi rozwiązaniami jak np. zestaw naprawczy pompy sprzęgła. Oczywiście na wymienionym produkcie nie kończy się bogaty, a tym samym także szeroki i zróżnicowany asortyment, z którym to mamy do czynienia w przypadku Agro-Plus. W omawianym sklepie internetowym możemy tak naprawdę znaleźć szereg różnych części zamiennych do maszyn rolniczych takich marek jak np. Zetor, Deutz-Fahr, Same, Lamborghini, czy też Hurlimann. Wszystkie produkty, jakie to dostępne są w ofercie Agro-Plus, czyli np. wymieniony wyżej zestaw naprawczy pompy sprzęgła, są artykułami o wysokiej jakości, a co za tym także idzie są produktami wydajnymi i funkcjonalnymi. Poza tym są one dostępne w wielu przystępnych cenach, które to mają na względzie ich jakość.

owijarka palet

Owijarka palet dla firmy.Jesteśmy profesjonalnym producentem owijarek palet działającym na rynku europejskim. Nasze maszyny charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz łatwością w użyciu. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, a co za tym idzie świadczymy także usługi serwisowe. Nasi specjaliści chętnie pomogą w rozwiązaniu każdego problemu. Oferowana przez nas owijarka palet to urządzenie nadające się do pracy na różnych powierzchniach i do pakowania palet z różnorodnymi materiałami. Dzięki nim możliwy jest bezpieczny transport materiałów zarówno krajowy jak i międzynarodowy. Owijarka palet dobrze zabezpiecza dzięki użyciu folii stretch. Wpływa ona także na ograniczenie kosztów przechowywania materiałów oraz zmniejsza ilość uszkodzonych w transporcie jednostek,

https://www.grupajmc.pl/

złącza din 11864,Posiadające wymagane certyfikaty zgodności, złącza DIN 11864, w wersjach kołnierzowych czy zaciskowych, stanowią istotny punkt oferty dystrybucyjnej Grupy JMC. Wymieniony importer, jest autoryzowanym dostawcą wyrobów od znanej niemieckiej marki, proponującej najwyższej klasy rury i armaturę specjalistyczną ze stali nierdzewnej. Najnowsze linie produktów tego producenta wykorzystywane są między innymi w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym czy chemicznym, na przykład do transportu gazów technicznych. Jakościowe, proste w instalacji złącza DIN 11864, a także pozostałe części systemów rurowych, przewożone są pod wskazany adres, w solidnie zabezpieczonych transportach. Zawory kulowe i produkty zaciskowe to kolejne grupy wyrobów z przybliżanego sklepu.

Efektywne zapakowane palety

brak zdjęciaOwijarka palet w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych może się naprawdę przydać, polepszanie swoich procesów produkcyjnych może odgrywać naprawdę ogromną rolę w procesach związanych z budowaniem przewagi konkurencyjnej. Właśnie z tego powodu niezwykle istotne wydaje się sprawdzenie, jak radzą sobie takie maszyny, jak na przykład owijarka palet. Wykorzystując takie niesamowite rozwiązania możesz mieć pewność, że łatwo i skutecznie kupisz dla siebie niesamowite i skuteczne rozwiązania, pozwalające ci efektywnie radzić sobie z wyborem palet dla siebie. Wejdź więc koniecznie na naszą stronę internetową i przekonaj się, że to właśnie dzięki nam owijarka palet może trafić do twoich rąk za naprawdę niezłą cenę. Działamy w taki sposób, żeby dostarczyć ci najbardziej niesamowitych rozwiązań w tym zakresie, dlatego możesz nam zaufać – z nami na pewno jesteś w stanie poradzić sobie ze skutecznym pakowaniem. Wybierając niesamowite rozwiązania naszej firmy masz pewność, że twoja praca będzie o wiele skuteczniejsza.

Tulejki wciskane we firmie Norsteel

brak zdjęciaJestem tulejki wciskane są wykorzystywane w bardzo wielu miejscach jako praktyczne elementy łączące różne rodzaje konstrukcji. Oczywiście my, jako użytkownicy takich maszyn, urządzeń i innych konstrukcji, nie potrzebujemy się martwić o ich wyposażenie w takie lub części składowe, ale dla producentów wykonujących takie produkty poszczególne elementy składowe są bardzo istotne i zaopatrzenie w nie jest często mocno priorytetowe. Tulejki wciskane są kupowane przez wiele firm w specjalizującej się w dostarczaniu techniki do łączenia, a więc również elementów łącznych i pneumatycznych narzędzi do ich aplikacji, firmie Norsteel.

żurawie poznań

Urządzenia dźwignicowe na zamówienieSpecjalnością zakładu produkcyjnego Proma, są przenośne i stacjonarne żurawie (Poznań) o przemyślanej i dopracowanej w najdrobniejszym szczególe konstrukcji. Projektanci i inżynierowie z wymienionego przedsiębiorstwa, stawiają na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, gdy chodzi, o przygotowywanie planów konstrukcyjnych, które dostosowywane są do potrzeb konkretnych zleceniodawców, którymi są często oczyszczalnie ścieków, biogazownie czy przepompownie ścieków. Omawiane urządzenia dźwignicowe, gwarantują komfortowy i bezpieczny transport różnego rodzaju surowców na małe odległości, warto już dzisiaj zapoznać się z przykładowymi rozwiązaniami od tego producenta. Nowoczesne stacjonarne żurawie (Poznań - z tego miasta i całego regionu Wielkopolskiego, zgłasza się zdecydowanie największa liczba inwestorów) to tylko fragment oferty tego producenta, mającego ponadto duże doświadczenie w wykonywaniu wciągarek bramowych. Prowadnice do mieszadeł są także produkowane w tym poznańskim zakładzie.

Sprzedaż pojazdów widłowych do prac przeładunkowych

brak zdjęciaWózki widłowe spalinowe, rewelacyjnie sprawdzające się w pracach magazynowych i przeładunkowych, kupimy z dogodnymi sposobami finansowania, w firmie Emtor, będącej jednym z największych dystrybutorów takich pojazdów. W ofercie tego sprzedawcy nie brakuje również wózków z napędem elektrycznym, polecanych do pracy, w zamkniętych obiektach, gdzie szczególnie istotne jest uzyskanie niskiego poziomu emisji spalin. Proponowane wózki widłowe spalinowe możemy też wynająć na indywidualnie wynegocjowanych warunkach. W różnego rodzaju pracach magazynowych, konieczne jest też posiadanie wózków, których funkcjonalność obejmuje kompletację zamówień. W katalogu prezentowanego serwisu nie brakuje takich nowoczesnych pojazdów, ekonomicznych i wydajnych, w codziennej pracy, komfortowych dla operatorów. Opisywana firma pełni jednocześnie rolę profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zapewniając usunięcie dowolnych usterek, w ciągu dwóch dni roboczych.

Odpowiednio dbaj o maszynę do lodów

brak zdjęciaWszelkie działania związane z produkcją żywności podlegają szczegółowej kontroli ze strony odpowiednich służb. Dbają one o to, by nie dopuścić do żadnej sytuacji, w której doszłoby do zanieczyszczenia produktów żywnościowych. Świetnym przykładem może być maszyna do lodów. Jest to urządzenie, które jest intensywnie wykorzystywane w różnych punktach z żywnością. Poszczególni pracownicy muszą dbać o czystość wszystkich elementów maszyny. Nie może dojść do sytuacji, gdzie na bazie zabrudzeń mogłyby rozwijać się różnego rodzaju bakterie. Maszyna do lodów, która jest zadbana, odwdzięcza się znakomitą pracą.

Najlepsze uniwersalne piece c.o. z Pleszewa

brak zdjęciaPiece c.o. uniwersalne są wyśmienitym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych, którzy nie mają dostępu do jednego gatunku paliwa do ogrzewania. Tego typu rozwiązanie grzewcze znajduje zastosowanie w szklarniach, punktach wulkanizacyjnych, szkołach, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość opalania wieloma formami paliwa lub też występują trudności z zaopatrzeniem w jedno z nich. W uniwersalnych piecach c.o. można palić ekogroszkiem, węglem, pelletem, miałem węglowym, węglem brunatnym, węglem kamiennym, drewnem, trocinami. Najwyższej jakości piece c.o. uniwersalne dedykuje klientom firma Kotły Grzewcze DRAGON z Pleszewa. Ich zaawansowana technologicznie konstrukcja, możliwość pracy w systemie pompowym i grawitacyjnym, umożliwia osiągnięcie pełnej wydajności niezależnie od stosowanego paliwa. Automatyzacja procesu spalania do maksimum ogranicza konieczność obsługi pieca przez jego posiadacza.

http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

windy bez maszynowniWśród kilkudziesięciu typów wind dostarczanych przez przedsiębiorstwo Raczkowski, można znaleźć między innymi windy elektryczne. One także dzielą się na kilka kategorii, a jedną z nich są windy bez maszynowni. Klasyczne dźwigi osobowe były zazwyczaj obsługiwane właśnie przez maszynownię, a więc specjalne pomieszczenie, gdzie znajdowały się sterowniki, jak też układy odpowiadające za poruszanie się windy. Elektryczne platformy oferowane przez zakład Raczkowski to windy bez maszynowni, co jest dobrym rozwiązaniem dla budynków publicznych i mieszkalnych, w którym panuje średnie lub duże natężenie ruchu, gdyż w ten sposób zyskuje się cenną przestrzeń, którą można wykorzystać na inne sposoby. Działają one przy wykorzystaniu napędu bezpośredniego, a więc takiego, który nie ma zamontowanych reduktorów. Ich udźwig może być różny, w zależności od modelu i wynosić od sześciuset kilogramów do nawet tysiąca sześćset. Wyróżniają się one także duża prędkością poruszania się, wynoszącą blisko 2 metry na sekundę.

Nowoczesne urządzenia i instalacje chłodnie

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu, instalacji, produkcji i serwisie różnego rodzaju urządzeń chłodniczych. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment produktów z tej branży, m.in. komory chłodnicze, agregaty i sprężarki chłodnicze, mroźnie składowe, chłodnie przemysłowe i inne. W przypadku zaawansowanych produktów (takich jak komory chłodnicze czy mroźnie składowe) firma udostępnia swoim klientom możliwość skorzystania z dodatkowych usług serwisowych. Usługi te realizowane są w ramach gwarancji, którą objęte są produkty naszej firmy. Naprawa i serwis sprzętu i urządzeń chłodniczych świadczone są przez specjalistów z naszej firmy, którzy od wielu lat specjalizują się w serwisie tego typu urządzeń. Serwis i naprawa drobnych usterek wykonywana jest w ciągu 24 godzin od zamówienia tej usługi. Szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych usług znajdują się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwo. Dla klientów zamieszczony został dodatkowy formularz kontaktowy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1