Sprzęt - Hertz - strona: 1

olej napędowy

Sprzedaż oleju napędowego oraz opałowegoMKA Skorupa to nazwa firmy, która od 1990 roku zajmuje się prowadzeniem działalności handlowej w branży paliwowej. Oferta tego przedsiębiorstwa obejmuje detaliczną i hurtową sprzedaż paliw płynnych takich jak olej napędowy. Oprócz tego w ofercie można znaleźć bardzo kaloryczny i tani olej opałowy. Bardzo ważną usługą jest transport płynnych wyrobów rafineryjnych. Firma dysponuje nowoczesnymi pojazdami, dzięki którym olej napędowy oraz inne oferowane produkty płynne są transportowane na terenie całej Polski. Opisywane przedsiębiorstwo trudni się również dystrybucją trwałych zbiorników polietylenowych.

Sprzedaż nowoczesnych i sprawnych pomp ciepła

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Ekoryniec to firma, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości urządzeń odpowiadających za wspomaganie procesu ogrzewania, takich jak na przykład pompa ciepła. W ofercie znajdują się wyłącznie solidne pompy, które są trwałe, działają bardzo wydajnie i wpływają pozytywnie na oszczędzanie energii, a co za tym idzie, na ochronę środowiska. Warto dodać, że w sprzedaży znajdują się nie tylko urządzenia takie jak pompa ciepła, ale również odkurzacze centralne, rekuperatory, sprzęt grzewczy, wodny oraz urządzenia służące do oczyszczania ścieków. Warto zaznaczyć, że na oferowany sprzęt udzielana jest wieloletnia gwarancja.

Tomet oferuje sprężarki śrubowe i tłokowe

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo Tomet jest producentem narzędzi pneumatycznych, takich jak: wiertarki, wkrętarki i grzechotki pneumatyczne. Ponadto w firmie produkowane są sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe oraz kompresory różnego typu. Firma zapewnia kompleksową obsługę zakładów i przedsiębiorców w dziedzinie instalacji, eksploatacji i naprawy urządzeń. Istnieje także możliwość dostosowania projektów do indywidualnych potrzeb klienta. Sprężarki tłokowe dostępne są w różnych rozmiarach i mocach sprężania powietrza, dlatego klienci na pewno znajdą odpowiednie do swoich potrzeb urządzenie w ofercie firmowej.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1