Wychowanie - Hertz - strona: 1

Uniwersytet Przyrodniczy - tu nauka łączy się z pasją

brak zdjęciaOsoby, które przygotowują się do zbliżającej się wielkimi krokami matury, zadają sobie pytanie, która z uczelni będzie dla nich najbardziej odpowiednia. W zależności od swoich zainteresowań i wiedzy, kierują swe kroki na różne wydziały wielu uczelni. Co jednak zrobić, gdy nie wie się, jakie wybrać studia? Biologia to dziedzina niezwykle obszerna, a przez to umożliwiająca odnalezienie się w niej wielu osób zainteresowanych światem ożywionym i nieożywionym. Mnogość substancji organicznych, które tworzone są przez naukowców, w celu poprawy jakości naszego życia sprawia, że biologia jako dziedzina nauki ma do zaoferowania bardzo wiele. Jeśli więc zamierzasz wybrać stawiające ci wyzwanie studia, biologia to kierunek, na którym całkowicie się spełnisz.

Architektura na Akademii Finansów i Bankowości

brak zdjęciaNa Akademii Finansów i Bankowości Vistula oferujemy ogromny zakres różnorakich kierunków wykładanych na międzynarodowym poziomie. Nasza placówka to jedna z najlepszych niepublicznych wyższych uczelni w Polsce (piąta pozycja według rankingów Perspektyw i Rzeczpospolitej) oraz najbardziej umiędzynarodowiona uczelnia w kraju. Oferujemy państwu możliwość studiowania na przeróżnych kierunkach, takich jak Grafika, Finanse i rachunkowość, Malarstwo, Prawo czy Architektura. Studia (Warszawa jest miejscem, gdzie mieści się nasza placówka, dlatego mamy doskonały kontakt z wszystkim, co dzieje się w życiu naukowym, kulturalnym i biznesowym stolicy). Architektura (studia Warszawa) to kierunek dla wszystkich tych, którzy pragną zdobyć praktyczne wykształcenie na międzynarodowym poziomie, w zawodzie będącym wypadkową inżynierii i sztuki użytkowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną naszej uczelni.

Zaplanuj z nami swj rozwój osobisty

brak zdjęciaNasza firma oferuje kursy dla wszystkich zainteresowanych poprawieniem swojej sytuacji osobistej i zawodowej. Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy chcą postawić na swój rozwój osobisty. Szkolenia organizowane są głównie w Warszawie i w Krakowie. W ofercie mamy kursy z zakresu metod perswazji, wystąpień publicznych, coachingu, kreowania wizerunku i NLP. Największą popularnością cieszą się jednak wszystkie kursy organizowane dla osób nastawionych na własny rozwój osobisty. Szkolenia takie dają uczestnikom konkretną wiedzę dotyczącą mechanizmów psychologicznych i możliwości ich wykorzystania w celu osiągnięcia zamierzonych korzyści.

Klub malucha na warszawskim Śródmieściu

brak zdjęciaWatercolor Marina to jedyny w swoim rodzaju, cieszący się dużą popularnością klub malucha. Warszawa Śródmieście – to właśnie tutaj wszystkie dzieci mogą miło i kreatywnie spędzić czas pod okiem najlepszych, doświadczonych opiekunów, którzy zapewnią milusińskim ciekawy program zająć rozwijający ich umiejętności i predyspozycje. Watercolor Marina działa jako niepubliczne przedszkole i klub malucha (Warszawa Śródmieście) w jednym. Dzięki temu dzieci w każdym wieku mają zapewnioną nie tylko fachową opiekę, ale także ciekawe aktywności, dzięki którym mogą rozwijać swoje talenty. Serdecznie zapraszamy!

Profesjonalna obsługa w zakresie BHP

brak zdjęciaFirma nosząca nazwę Silesia BHP zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z bezpieczeństwem w zakładach pracy. Firma oferuje bardzo szeroki zakres usług związanych z branżą BHP. Wrocław to miasto, w którym można znaleźć wiele przedsiębiorstw zainteresowanych takimi usługami. Oferta obejmuje między innymi przygotowywanie instrukcji, ocenę ryzyka zawodowego, prowadzenie niezbędnych badań, a także organizację szkoleń BHP. Wrocław jest jednym z najważniejszych regionów działalności prezentowanej firmy usługowej. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu klienci mogą liczyć na najlepszą możliwą obsługę.

Skończ z uzależnieniem w ośrodku terapii

brak zdjęciaCzasami problem z uzależnieniem jest tak poważny, że nie da się poradzić sobie z nim w pojedynkę. Potrzeba wsparcia, które zapewnić może profesjonalny ośrodek terapii. Pobyt w nim to czas na walkę z samym sobą, której wynikiem bardzo często jest całkowite pokonanie słabości. Ośrodek Terapii Ranczo otacza kompleksowym wsparciem osoby uzależnione oraz ich bliskich. Indywidualne podejście do każdego z uzależnionych jest gwarancją odpowiednio dobranej, a tym samym skutecznej, terapii. Warunki zapewniające komfort oraz spokój są stworzone do pracy nad sobą. A całodobowa opieka daje gwarancję bezpieczeństwa.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kontrola zarządcza w szkole

brak zdjęciaOficyna MM Wydawnictwo Prawnicze mieści się w Poznaniu. Oferujemy szkolenia i warsztaty dla placówek oświatowych i jednostek administracyjnych. Wszystko jest dopasowane według wymagań i kryteriów klientów. Na każdym szkoleniu otrzymują Państwo komplet dokumentów. Warto z nami podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli interesuje Państwa tematyka - kontrola zarządcza w szkole. Warto zwrócić się do nas z tym tematem. Interesuje Państwa na ten temat wiedza, warto skorzystać z naszych rozwiązań. Przeprowadzimy dla was szkolenie z zakresu kontrola zarządcza w szkole. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia to zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1