Wychowanie - Hertz - strona: 1

Zaplanuj z nami swj rozwój osobisty

brak zdjęciaNasza firma oferuje kursy dla wszystkich zainteresowanych poprawieniem swojej sytuacji osobistej i zawodowej. Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy chcą postawić na swój rozwój osobisty. Szkolenia organizowane są głównie w Warszawie i w Krakowie. W ofercie mamy kursy z zakresu metod perswazji, wystąpień publicznych, coachingu, kreowania wizerunku i NLP. Największą popularnością cieszą się jednak wszystkie kursy organizowane dla osób nastawionych na własny rozwój osobisty. Szkolenia takie dają uczestnikom konkretną wiedzę dotyczącą mechanizmów psychologicznych i możliwości ich wykorzystania w celu osiągnięcia zamierzonych korzyści.

Klub malucha na warszawskim Śródmieściu

brak zdjęciaWatercolor Marina to jedyny w swoim rodzaju, cieszący się dużą popularnością klub malucha. Warszawa Śródmieście – to właśnie tutaj wszystkie dzieci mogą miło i kreatywnie spędzić czas pod okiem najlepszych, doświadczonych opiekunów, którzy zapewnią milusińskim ciekawy program zająć rozwijający ich umiejętności i predyspozycje. Watercolor Marina działa jako niepubliczne przedszkole i klub malucha (Warszawa Śródmieście) w jednym. Dzięki temu dzieci w każdym wieku mają zapewnioną nie tylko fachową opiekę, ale także ciekawe aktywności, dzięki którym mogą rozwijać swoje talenty. Serdecznie zapraszamy!

Profesjonalna obsługa w zakresie BHP

brak zdjęciaFirma nosząca nazwę Silesia BHP zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług związanych z bezpieczeństwem w zakładach pracy. Firma oferuje bardzo szeroki zakres usług związanych z branżą BHP. Wrocław to miasto, w którym można znaleźć wiele przedsiębiorstw zainteresowanych takimi usługami. Oferta obejmuje między innymi przygotowywanie instrukcji, ocenę ryzyka zawodowego, prowadzenie niezbędnych badań, a także organizację szkoleń BHP. Wrocław jest jednym z najważniejszych regionów działalności prezentowanej firmy usługowej. Posiada ona wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu klienci mogą liczyć na najlepszą możliwą obsługę.

Skończ z uzależnieniem w ośrodku terapii

brak zdjęciaCzasami problem z uzależnieniem jest tak poważny, że nie da się poradzić sobie z nim w pojedynkę. Potrzeba wsparcia, które zapewnić może profesjonalny ośrodek terapii. Pobyt w nim to czas na walkę z samym sobą, której wynikiem bardzo często jest całkowite pokonanie słabości. Ośrodek Terapii Ranczo otacza kompleksowym wsparciem osoby uzależnione oraz ich bliskich. Indywidualne podejście do każdego z uzależnionych jest gwarancją odpowiednio dobranej, a tym samym skutecznej, terapii. Warunki zapewniające komfort oraz spokój są stworzone do pracy nad sobą. A całodobowa opieka daje gwarancję bezpieczeństwa.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kontrola zarządcza w szkole

brak zdjęciaOficyna MM Wydawnictwo Prawnicze mieści się w Poznaniu. Oferujemy szkolenia i warsztaty dla placówek oświatowych i jednostek administracyjnych. Wszystko jest dopasowane według wymagań i kryteriów klientów. Na każdym szkoleniu otrzymują Państwo komplet dokumentów. Warto z nami podnosić swoje kwalifikacje. Jeżeli interesuje Państwa tematyka - kontrola zarządcza w szkole. Warto zwrócić się do nas z tym tematem. Interesuje Państwa na ten temat wiedza, warto skorzystać z naszych rozwiązań. Przeprowadzimy dla was szkolenie z zakresu kontrola zarządcza w szkole. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia to zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1